אילוף כלבים בצפון

אילוף כלבים בצפון – גידי בן דור

גידי בן דור מאלף כלבים ותיק ומוכר בעולם הכלבני בארץ ובחו”ל.
עובד כמאלף כלבים משנת 2000/2001 ופתח את המרכז הכלבני בגליל העליון ורמת הגולן בית החרמון ב 2004 .

פרויקט כלבי מזחלות – עמותת ארז אתר החרמון 2016

גידי שימש בין היתר כמאלף ראשי של מכס אנגולה באפריקה, יועץ לחברת אבטחה בדרום אפריקה, יעץ ועזר להקים את מועדון האילוף הראשון בכווית, העביר מספר סמינרים בנושא חינוך וגידול נכון של גורים למטרות עבודה באיטליה, הונגריה ובריטניה.

 
בית החרמון נותנת מספר שירותי אילוף כגון:

 • יעוץ וחינוך גורים מגיל 7 שבועות
 • אילוף בסיסי/מתקדם בתנאי פנסיון – לקוחות מכל הארץ
 • אילוף בסיסי/מתקדם על בסיס שעורים פרטיים
 • פתרון בעיות התנהגות ושיקום התנהגותי
 • קבוצות אילוף – ניתן לארגן קבוצות בכל הארץ
 • אילוף כלבי תערוכות והצגתם בזירה – 054-4810279 (אירנה)
 • רכבות כלבים , עבודות פריזבי, טריקים
 • אילוף מבחני גזע – ZTP , CAL , MH
 • אילוף כלבי הגנה (מגיל 21 וללא רישום פלילי) – מאמר בנושא
 • בנייה ויעוץ מערכת כלבי שמירה – מאמר בנושא
 • אילוף כלבי  הרחה
 • ניהול פרויקטים בחו”ל של יחידות כלבניות מכס, כלבי אבטחה וכו (בכל מקום בעולם) – ניסון מוכח!!
10388582_819401451451645_564820614013344939_n
גידי בן דור ומארס של אלכס לווין – 2009

צור קשר עוד היום ב 054-4810588 או בטופס

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון

ההודעה שלך

1381953_10151971756753308_764997731_n 1379753_10151971739688308_1555199228_n
בניית יחידת מכס באנגולה – אפריקה 2013 בניהול גידי בן דור

כתבה במקומון גליל עולה יולי 2013

 בין מטעי הדובדבן בנוף הקסום של הרי רמת הגולן, ישנו המקום המושלם בשביל להשאיר בו את הכלב לכמה ימים, בשעה שאתם נוסעים לבלות. הפעם בפינתנו ביזנס ופלז’ר, הפנסיון ובית האילוף של גידי ואירנה בן דור – בית החרמון.

גידי ואירנה בן דור (הוא בן ממשיך והיא הגיעה ישירות מאילת) מנהלים כיום את אחד הפנסיונים הטובים בארץ לכלבים, אשר ממוקם בין מטעי הדובדבנים של משפחתו של גידי במושב נווה אטי”ב ברמת הגולן.

גידי החל את דרכו בתחום האילוף והפנסיון לאחר שפגש את רדי (פרטים בהמשך) והיה מראשוני התלמידים בקורס אילוף שנפתח בקיבוץ אפיקים ואצל המדריך אבנר רז, ואירנה הייתה עובדת בתצוגות כלבים באילת, שם גם הכירו בני הזוג. בימים אלו נמצא גידי באפריקה, בו הוא מנהל פרויקט כלבני ואמור לחזור ארצה באמצע אוקטובר.

hotel4
“מעניקים לכל כלב יחס אישי וחם”. אירנה וגידי בן דור

בבית החרמון תוכלו למצוא את הבית הטוב ביותר לכלב שלכם, במידה ואתם נוסעים לכמה ימים ורוצים לתת לכלביכם מקום להיות בו.

בבית החרמון יזכה הכלב שלכם לתא מרווח מאוד מאוד!!! בגודל של 7 על 3 (פי 2 בערך מחדר שינה ממוצע, רק שתקבלו סדרי גודל), לטיולים יומיים מסודרים, אוכל טוב, מזג אוויר נעים ושאר התנאים להם יכול כלב רק לחלום. תאי הכלבים אינם רק מרווחים, אלא גם הם עמידים בפני תנאי מזג האוויר, מבודדים מאוד ומיועדים לכלב אחד בלבד, ככה שנוחיות לא תחסר לכלב שלכם.

hotel_i2
בין מטעי הדובדבן, בנופיה המדהימים של רמה”ג. בית החרמון

כמובן שבית החרמון עובד עם מיטב הוטרינרים וכל השירותים שהוא נותן עומדים בסטנדרטים האירופאיים הגבוהים ביותר.
בנוסף מציע בית החרמון גם אילוף מקצועי לכלביכם השובבים וכן ישנה אפשרות להביא את הכלבות המיועדות להמליט וצוות בית החרמון ידאג לעזור להן בנושא ולתת להן את מה שצריך – בתיאום מראש.

אז איך הכל התחיל בכלל אתם שואלים? אז ככה, בתחילת שנות ה- 2000 החליט גידי להקים בית טיפול לכלבים ובמו ידיו החל לבנות את המקום, צעד אחר צעד, תא אחרי תא. המקום דואג לשמור על צניעותו וגודלו וגידי ואירנה מעדיפים שהמקום יישאר קטן ואינטימי, ככה שיוכלו לתת טיפול מסור ואישי לכל כלב וכלב שמגיע אליהם.

hotel_i6
“התאים שלנו מאוד מרווחים ונוחים לכלב”. תא בגודל 3X7 לכל כלב

גידי החליט להקים את המקום, לאחר שפגש את הכלבה רדי (ההיא מתחילת הכתבה), פיטבולית אשר כבשה את ליבו. רדי הגיעה אל גידי לאחר פשיטה שנעשתה באופקים, בה נתפסו כ- 20 כלבים אשר שימשו ככלבי קרבות. כל הכלבים הוחרמו ע”י המשטרה ולמעט רדי שאומצה ע”י גידי, שאר הכלבים לא מצאו בעלים והלכו לעולמם. כאשר גידי קיבל את רדי, היא סבלה קשות מחרדת נטישה מטורפת וכל פעם שגידי היה יוצא מהפנסיון היא הייתה מתחילה להשתולל. מהרגע הראשון התאהב גידי ברדי ולאט לאט עבד איתה והצליח לגרום לה להאמין מחדש בבני אדם, עד למצב בו גידי יכול להסתובב עימה בחופשיות, יחד עם עוד כלבים נוספים וללא חשש.

רדי ללא ספק נכנסה לבני הזוג ללב עד שנפטרה, לפני 4 שנים בגיל 14 (בשנות בנאדם), לאחר כמעט 10 שנים בהן הייתה חלק בלתי נפרדת ממשפחת בן דור. ובעצם הביאה לבנייתו והקמתו של בית החרמון.

hotel_i
לכלבים יש הרבה חצרות לשחק בהן. בית החרמון

בנוסף, יש בבית החרמון כלבים מסוג קאנה קורסו (באיטלקית – כלב מגונן), כלב מגזע איטלקי עתיק, אותו מגדלת אירנה שנים רבות והיא נותנת אותו לחברות אשר מגיעות לילדים עם מוגבלויות ובעזרת זן זה של הכלב ונעימותו, זוכים הילדים לטפל בו ולהכיר את בעל החיים בצורה טובה יותר.

אז אם אתם מחפשים בית חם לכלב שלכם או שקיבלתם כלב ואתם רוצים לאלף אותו, אל תחשבו פעם נוספת ותיצרו קשר עם צוות בית החרמון.

4 Comments

 1. שלום גידי לאחרונה לקחתי כלבה רועה בלגי מלנואה ממישי שמסרה לי .מעוניין לאלף אותה לתקיפה ומשמעת כי כמעט פרצו לבית שלי לאחרונה ובטח אתה מכיר רמת הפרוענות אצלנו בכפר טובא זנגריה זה פריצות לבתים במזל המקרה נגמר ללא פריצה או איזה אירוע טראומטי לאשתי או לילדיי אני עובד משמרות בבית חולים ולא צפוי באיזה שעות או משמרות

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.