איך בוחרים פנסיון לכלבים בצפון

איך בוחרים פנסיון לכלבים בצפון

כאשר אתם יוצאים לחופשה וצריכים למצוא פתרון טוב עבור הכלבים שלכם אז האפשרות הטובה ביותר היא פנסיון לכלבים בצפון. נכון שאתם יכולים לבקש טובה מאיזה מכר או בן דוד שיבוא לבדוק את הכלב אבל אם אין לו ניסיון בטיפול בכלבים זה לא הרעיון הכי טוב. כמו כן אסור לשכוח שהכלב הוא יצור חברתי ולא מספיק שרק יבוא מישהו לתת לו מים ואוכל. צריך לתת תשומת לב לכלב. פנסיון לכלבים בצפון הוא הפתרון האולטימטיבי, אז איך בוחרים פנסיון לכלבים?

hotel_i1

 

  1. חפשו אדם אחראי – כאשר מחפשים פנסיון לכלבים בצפון יש לבדוק היטב מי מפעיל אותו. חשוב לבדוק שמדובר במי שמבין בכלבים ויודע את נפשם של הכלבים וכמובן אוהב אותם. אם הפנסיון מופעל על ידי מאלף כלבים אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר במי שיודע לדאוג לצרכים של הכלבים.
  2. פנסיון ביתי – במקרים רבים ישנם מרפאות וטרינריות המציעות שירותי פנסיון לכלבים, אך הבעיה היא שהן משאירות את הכלב כלוא במרפאה ואת הלילות הוא יעביר לבדו. זה יכול לגרום לטראומה לכלב ואין צורך לעשות זאת אם אין מדובר בסיבות רפואיות. עדיף פנסיון ביתי בו יש נוכחות של מישהו אחראי 24 שעות ביממה.
  3. פנסיון המספק לכלב פעילויות – בזמן שאתם נהנים בחופשה אל תשכחו שגם הכלב צריך ליהנות ולא להיות סגור בכלוב. חפשו אחר פנסיון בו לכלב יש מרחב לשחק ואם אפשר פעילות עם כלבים אחרים או משחקים עם מאלף כלבים. את הכלב צריך להעסיק בצורה אקטיבית ואפילו להוציא אותו לטיולים במהלך שהותו בפנסיון.
  4. ביקור מקדים – כאשר אתם מחפשים פנסיון לכלבים בצפון חייבים לעשות ביקור מקדים במקום ובתיאום גם להביא את הכלב. אתם לא רוצים להגיע למקום עם הכלב שאתם כבר בדרך לשדה תעופה ולגלות שהמקום אינו לטעמכם. בקרו והתרשמו מהמקום ומהאנשים המטפלים בכלבים.
  5. השגחה וטרינרית – לא בכל פנסיון יש וטרינר וגם לא צריך, הרי בסופו של דבר גם בבית שלכם הכלב לא ישן עם וטרינר 24 שעות ביממה. אך כן חשוב להיות מוכנים לכל צרה שלא תבוא וחשוב לוודא שהפנסיון עובד עם וטרינר הזמין 24 שעות ביממה ויכול לתת מענה לכל בעיה 24 שעות ביממה.
  6. דרישות מצד הפנסיון – במקרים רבים בעלי הפנסיון יבקשו לראות פנקס חיסונים על מנת לוודא שכלבכם מחוסן. התייחסו בסבלנות לדרישה זו, זוהי הוכחה לכך שמדובר בפנסיון כלבים מסודר ואחראי. כך אתם יכולים להיות בטוחים שגם הכלבים האחרים שאיתם כלבכם יבוא במגע גם כן מחוסנים.

hotel_i

בית החרמון המרכז הכלבני שלכם לאילוף ופנסיון לכלבים
בגליל העליון ורמת הגולן
054-4810588

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.